EN
RU
TELPA,
KURĀ ATDZIMST MĀKSLA

Ornellas Rudevičas mākslas izstādes "Art of Gipsy"

Lidz 08.07.2022

Ornellas Rudevičas
mākslas izstādes

"Art of Gipsy"

Līdz 08.07.2022
Emocijas, krāsas, ugunīgs temperaments, romu tautas vēsture animētās bildēs un video projekcijās, ko papildina pārsteidzoša mūzika. Klasiskās mākslas un mūsdienu iespēju simbioze. Jaunās mākslinieces Ornellas Rudevičas unikālā izstāde ir spilgtas krāsas un čigānu dvēseles vēsture jaunajā izstādē "Art of Gipsy".

Par Izstādi
Projekta galvenā ideja – čigānu dvēseles būtības atklāšana, čigānu gara un tā izpausmes elementi. Vēlme parādīt čigānu tautas būtību, mainīt cilvēku izpratni par viņu dzīvesveidu, salauzt stereotipus un iepazīstināt ar čigānu tautas tradīcijām un vērtībām.

Telpā ar meditatīvu atmosfēru, ieskauti bezgalīgā krāsu gammā un čigānu tautas garā un ekspresijā, viesi dosies lieliskā ceļojumā tālajā pagātnē, lai uzsāktu iepazīšanos ar čigānu dvēseli caur gleznām.


Ornella stāsta: "Savos darbos es vēlos dalīties ar savu fantāziju pasauli, savu priekšstatu un ilūziju pasauli, ko es pārceļu uz audekla. Un vēl – mani darbi ir manas tautas vēsture, leģendas un dzīve, tās neparastais ceļš cauri gadsimtiem.


Ekspozīcija, kurai nav līdzvērtīgas – tā ir plaša mēroga gleznu kombinācija, kuras iedvesmo ar videoprojekcijām un muzikālo noformējumu.

Digital Art House mākslas telpas atdzīvojas, pateicoties atmosfērai, ko rada projekcijas, mūzika, aromāti, kas iesaista skatītāju un nodod to atmosfēru, kurās šie darbi tika radīti. Izstāde kļūs par brīnišķīgu ceļojumu izcilas mākslinieces un dizaineres, Ornellas Rudevičas, dzīvē.

Jaunās mākslinieces Ornellas Rudevičas unikālā izstāde "Art of Gipsy" ir spilgtas krāsas un čigānu dvēseles vēsture
Liela zāle izstādes
Jaunas izstādes katrus 3-4 mēnešus
Sekojiet mums sociālajos tīklos, lai uzzinātu visus jaunumus pirmie!