DAH koncerti, lektures, special pasākumi

Pēc.Po. Edgars Alans Po. 29.aprīlī, 19:30

Onkulis, angļu džentlmeņi-inženieri, iemīlējies pāris, flamingo un nenogurdināmi viltus ārsti. Kas ir lieks? Atklāsim Jums noslēpumu – te nekas nav lieks! Turklāt tas pat nav pilns saraksts ar vārdiem, kas sākumā šķietami nav saistīti savā starpā, bet patiesībā veido vienotu šausmīgi smieklīgu stāstu par Edgara Alana Po dzīvi, viņa daiļradi un to, kas bija Pēc.Po…


Pēc.Po ir oriģinālais humoristisko etīžu krājums tumšos toņos pēc talantīgā rakstnieka un gotisko šausmeņu meistara Edgara Alana Po darbiem. Neprognozējams sižets, improvizācija, šausmu stāstiņi lielisko aktieru Daņilas Solovjova un Jevgēnija Korņeva izpildījumā. Baisos stāstus, kuri vēl šobaltdien liek lasītājam nodrebēt, nav iespējams klausīties bez smiekliem, kad tos izpilda šis duets, jo varoņi nu dikti nepiespiesti stāsta šausmenes, viens otru pārtraucot. Pēc.Po ir melnais humors, kas tiek viegli un brīvi pasniegts stāstīšanas žanrā (storytelling).

Izrāde notiks krievu valodā.
Lomās: Daņila Solovjevs un Jevgēnijs Korņevs
Mūzika un digitālās projekcijas: Digital Art House
Izrāde tiek veidota ar cieņu un pateicību Jevgenijam Griškovecam

Edgars Alans Po (Edgar Allan Poe) ir slavens amerikāņu rakstnieks, dzejnieks, literārais kritiķis un redaktors, romantisma Amerikas viļņa pārstāvis, viens no pirmajiem, kurš rakstīja simbolisma un dekadences stilistikā. Edgars Alans Po (Edgar Allan Poe) ir slavens ar saviem “drūmajiem stāstiem” un tajā pat laikā viņš ir arī detektīva radītājs tā modernajā veidolā un viens no zinātniskās fantastikas “tēviem”.

Daņila Solovjovs
Teātra un kino aktieris
2010. gadā pabeidza teātra institūtu Sanktpēterburgā un tajā pašā gadā tika uzņemts M.Čehova Rīgas teātra sastāvā. Filmējies dažādos seriālos Sanktpēterburgā. 2019. gadā izturēja konkursa atlasi un tika uzņemts Starptautiskajā vasaras teātra skolā STD. Skolas rezultāts ir stāstu izrāde “SuperGrāmata”, kura izpelnījās skatītāju ovācijas (režisori S. Ščedrins, A. Rozins, I. Barabanovs).

Jevgēnijs Korņevs
Teātra un kino aktieris
Pabeidzis A.P. Čehova Maskavas Dailes teātra (MHAT) Skolas studiju, O.P. Tabakova kurss
Kopš 2002. gada ir M.Čehova Rīgas teātra aktieris.
“Krievu drāmas teātra labākais jaunais aktieris” 121. sezonā.
Vadošais teātra aktieris, spēlējis vairāk kā 40 izrādēs.

PIRKT BIĻETI