DAH koncerti, lektures, special pasākumi

Plastiskās komēdijas klaunu teātris "MIMIRICHI" no Ukrainas uzstāsies Rīgā!

Paper World ir "trakais" šovs, kas iedvesmo visu vecumu skatītājus visā pasaulē.   
Plastiskās komēdijas klaunu teātris "MIMIRICHI" atkartoti uzstāsies Rīgā Digital Art House telpās! 
Plastiskās komēdijas teātris "MIMIRICHI" ir ieguvis pasaules atzinību, uzstājoties daudzās Ziemeļamerikas, Dienvidamerikas, gandrīz visās Eiropas valstīs, Japānā un Ķīnā. Un tagad tas uzstāsies Rīgā Digital Art House telpās ar šovu Paper World – jautru, azartisku un aizraujošu uzvedumu mīmikas, ķermeņa plastikas un žestu valodā. Mākslas telpas tehnoloģiskie risinājumi piešķir šovam burvestības noti, mūzika atdzīvina emocijas, bet 360 grādu projekcijas papildina šovu ar vizuālām ilūzijām.

Izrādes varoņi aizrauj sajūsminātos skatītājus sev līdzi uz neparasto un burvestību pilno Papīra pasauli. Uz skatuves šie burvju mākslinieki demonstrē ne tikai klaunu trikus, bet arī neizsmeļamu fantāziju. Veidojot briesmoņus un fantomus no papīra, viņi liek priecāties par dzīvi, smieties, aizdomāties par mūžīgo labā un ļaunā tēmu. 

Izrāde Papīra pasaule aicina skatītājus kļūt par darbības līdzdalībniekiem un skatīties tālāk par noslēpumaino balto papīra sienu, kas atdala skatītāju zāli no aizkulisēm. Papīra pasaulē klauni dzīvo pasaulē, kas pilnībā izgatavota no papīra. Neatkarīgi no vecuma skatītāji tiek iesaistīti darbībā, kas beidzas ar aizraujošu papīra sacerējumu, kas aptver skatītāju zāli. Prieks, izbrīns un burvības sajūta – ar šādām emocijām publika jebkurā pasaules malā satiek Mimirichi māksliniekus, kuri paklanās.
Izrādes varoņi sajūsmināto publiku aizved līdzi maģiskajā "Papīra pasaulē". Veidojot papīra monstrus un fantomus, tie liek baudīt dzīvi, smieties un domāt par mūžīgajiem labā un ļaunā jautājumiem.

Katrā izrādē tiek izmantots līdz 25 kilogramiem papīra, ko smaidīgā publika vienmēr paņem līdzi kā suvenīrus.
Papīra pasaule ir īsti svētki bērniem – viņi lasa papīru kaudzes, kuras izrādes laikā lido uz zāli, spēlējas ar klauniem, apmētājot tos ar papīra bumbiņām, ir paši skaļākie līdzjutēji vārtu iesišanas priekšnojautās un ķer papīra pārslas, kuras lido no skatuves, atstādami tās sev kā daļiņu no brīnuma, kuru dāvā šie brīnišķīgie klauni. 

Aicinām Jūs atgriezties bērnībā! Pasmieties un padraiskoties! Sajusties kā bērniem un lieliski pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni! Šovs Paper World ir pilnīgi unikāls un labā nozīmē traks šovs visai ģimenei, jebkuram vecumam un visiem saprotamā valodā, kura apvieno sevī pantomīmu un improvizāciju! 
Bērni! Ņemiet līdzi mammu, tēti, vecmāmiņas un vectētiņus! Nāciet kopā ar visu ģimeni! 

Paper World ir izrāde visiem saprotamā valodā. Tieši tādēļ tā ceļo pa visu pasauli, sajūsminot un iedvesmojot gan pieaugušos, gan arī bērnus. Nekādu vārdu! Tikai emocijas!

Tikai 2 izrādes: 15. un 16. oktobrī 12:00.
Tikai Digital Art House telpās. Rīga, Skolas iela 2