DAH koncerti, lektures, special pasākumi

When Jazz Meets Opera

Digital Art House piedavā Baltijā vēl nebijušu notikumu — starptautiskā projekta "When Jazz Meets Opera” uzstāšanos. Projektā apvienoto mākslinieku meistarība, kā arī katra individuālais stils paliek nemainīgs, tādējādi veidojot unikālu un drosmīgu radošuma kombināciju.

Koncertā uzstāsies:

Marianne Nobre (soprāns) — Latvijas Nacionālās operas māksliniece, dziedātāja no Brazīlijas, Ineses Galantes Latvijas talantu konkursa laureāte;
Mišels Trojs (tenore-skuro) — Itāļu dziesmu dziedātājs, Vinčenco Troja Massimo di Palermo teātra solista mantinieks; Mišels Trojs (tenore-skuro) — Itāļu dziesmu dziedātājs,
Diana Pīrags — slavena latviešu dziedātāja, džeza dīvas Olgas Pīrags meita;
Stīgu kvartets ALMA — Anna Salnit (pirmā vijole), Daria Kuzma (vijole), Diāna-Anna Ritenberga (vijole), Irina Viļegžaņina (čells).

Koncerti norisināsies Digital Art House 8. un 9. novembrī.

Programmā slavenas ārijas no Džakomo Pučīni, Džuzepes Verdi
un vēl vairākas liriskas romances no Andrea Bočelli repertuāra, kā arī jauna interpretācija operas un džeza sintēzē no Džordža Geršvina, Consuela Velazquez, Fred Buscaglione un Edith Piaf skaņdarbiem.

Koncertu norisināsies uz skatuves, kurā atdzīvojas īsta māksla — tas padarīs vakaru neaizmirstamu. Vizuālo baudījumu sniegs vispasaules slavenākie mākslinieki — Van Gogs, Mikelandželo, Klimts, Monē un citi izcili meistari.

Nepalaidiet garām unikālo iespēju gūt iespaidus un emocijas, apbrīnot lielisko gleznotāju gleznu varenību, kas tiek projicētas uz visām telpas sienām, un dzirdēt mūziku, kas vienmēr ir iedvesmojusi cilvēkus un kas ir aktuāla arī tagad!

Gaidīsim jūs pirmizrādē!
Projekta idejas autore un producente — Diana Pirags.