DAH koncerti, lektures, special pasākumi

Edīte Piafa

8. un 10. martā Digital Art House notiks audiovizuāla monoizrāde Edīte Piafa. Luga Edīte Piafa, kuras scenārija autore un režisore ir aktrise Elena Dudič.

Pirmizrādes diena – 8.marts, nav izvēlēta nejauši.

Sievietes iedvesmo, veido kultūru un mākslu gadsimtiem ilgi, piešķir mums nozīmi. Un viena no šīm daiļā dzimuma pārstāvēm Jeļena Dudič mums dāvinās Edītes Piafas tēlu, kuras vārds divdesmitā gadsimta vēsturē ierakstīts ar zelta burtiem.

Apbrīnojama sieviete, fantastiska dzīve, pārsteidzošs liktenis. Lieli cilvēki mums vienmēr kļūst par noslēpumiem, kurus vēlamies atšķetināt... Un, kad lielisks cilvēks ir īsta sieviete, tad esi pārliecināts: lai arī cik ļoti tu domā, ka tagad atklāsi veiksmes noslēpumu, pēdējā brīdī patiesība pazudīs! Edīte Piafa ir aktrises Elēnas Dudičas sarakstītā un režisētā luga. Šī ir izrāde par to, ka ne slavas, ne veiksmes – nekas netiek dots bez sāpēm, un par visu ir jāmaksā.

Digital Art House telpā Edītes Piafas stāsts iegūs jaunu skanējumu un piepildīsies ar jaunām spilgtām krāsām, pateicoties projekciju radītajai atmosfērai, atdzīvinot fotogrāfijas un audeklus, valdzinot mūziku, iesaistot skatītāju lieliskā Edīte Piafa.

8. un 10. martā Digitālās Art House, Skolas iela 2

PIRKT BIĻETES