DAH koncerti, lektures, special pasākumi

Mahala Rai Banda

Uzspridzinājuši skatuves ASV un Eiropā, Austrumeiropas rumāņu rokeri Mahala Rai Banda satricinās Digital Art House skatuvi ar savu mežonīgo čigānu fanku. Mahala Rai Banda skanējums ir 21. gadsimta čigānu mūzika. Kad uz skatuves kāpa Mahala Rai Banda, vecās čigānu mūzikas melodijas saplūst ar naktsklubu trakulīgo troksni.

Kopš debijas albuma izdošanas Mahala Rai Banda's ir uzstājušies vairāk nekā 200 koncertos 26 valstīs. Viņu dziesma "Mahalageasca" (abas oriģinālajā versijā remiksējis Šantels) parādījās britu-amerikāņu spēlfilmā "Borat", kā arī vairākās citās filmās un projektos.
Mahala Rai Banda ir orķestris, kas sastāv no dažādiem instrumentiem (vijole, trompete, saksofons, šķīvji, perkusijas un akordeons), kas nepieder nevienam konkrētam žanram. Tieši šeit tradicionālā lauku mūzika satiekas ar radikāli modernistisko Bukarestes čigānu mūzikas stilu, Tuvo Austrumu ornamentiem, mūsdienu ritmiem un sarežģītākiem Balkānu ritmiem, kā arī Moldāvijas, Bulgārijas, Serbijas, Albānijas un Turcijas harmonijām.

Koncerts ir atcelts