Ekspozīcija sākas no jaunības. Ceļa sākums - viņa darba vieta, "birojs". Ceļš turpinās caur galveno iedvesmas vietu - Omulos fermu. Nobriedis, retorisks jautājums sev "kas es esmu"?
Tālāk viens no svarīgākajiem dzīves posmiem: draugi, sapņi, fantāzijas un, protams, sievietes.
Un tad pašam māksliniekam negaidīti cikls noslēdzas ar mūziku un abstrakciju, darbu ar nosaukumu "Dzīres ellē". Un, lai arī kā šie svētki beigtos, mākslinieka rokas atstātais pieskāriens dzīvos mūžīgi.
Mākslinieks uzticējās mūsu redzējumam un ļāva pārformatēt izstādi par visaptverošu šovu ar digitālām peldošām fotogrāfiju projekcijām no personīgā arhīva un sirsnīgu mūziku - autora iecienītākajiem darbiem.
Autora darbi tiek prezentēti Digital Art House 2 stāvos - tās ir gleznas, skulptūras, fotogrāfijas no mākslinieka personīgā arhīva.
Tiks prezentēti kā mākslinieka vadošie darbi, piemēram, "1995. gada aprīlis", "Melnais saksofons" Džerijs Maligens, 2007, "Sūzena un vecākie, 1990", "Nepārkāp laulību", 1997, "Dzīres ellē, 2007", kā arī reti eksemplāri no izglābtās kolekcijas no Francijas, kas vēl nebija prezentēti skatītāju redzeslokā. Šī kolekcija 2018. gadā no Parīzes izveda A. Ņikitina dēls Artūrs N. jaunākais. Kolekcija sastāv no 18 audekliem, no kuriem 4 tiek prezentēti izstādē - "Dzintara sieviete, 1996", "Jūnija mēnesis, 1993", "Kanārijputniņš, 2003", "Klusā daba kāpās, 1989".
"Artūrs Ņikitins pēc savas dabas ir dzimis analītiķis. Meklējot apslēpto, iekšējo, visdziļāko, viņš deformē un iznīcina ierastās formas, šokējot ar savu augstprātību un sajūsminot ar garšas izsmalcinātību, kas rosina iztēli un kairina jēgu, izvairotos no viennozīmīgās lasīšanas. Pat laiks viņa darbos izrādās nenosakāms: tas tiek pagarināts līdz bezgalībai, pēc tam tiek saspiests vienā mirklī, "- Svetlana Khaenko.