DAH koncerti, lektures, special pasākumi

Labdarības pasākums - Muzikāla izrāde bērniem

“Pārsteidzošā tikšanās ar džungļu draugiem” 3D projekciju pavadījumā. Jautrie draugi - lauvēns Simba, tīģeriene Tigressa un panda Po - kopā devas aizraujošā ceļojumā uz košajiem džungļiem! Draugi ne tikai priecājās, dejoja un dziedāsja, bet arī palīdzēja nīlzirgam Timam izveseļoties!

Pasākuma mērķis ir palīdzēt Latvijā dzīvojošajiem bērniem un jauniešiem, kurus skārušas veselības vai citas sadzīvei un sociālai integrācijai nozīmīgas problēmas. Aktivitāšu īstenošanā organizācija sadarbojas ar 30 nevalstiskajām organizācijām, 7 sociālajiem dienestiem un 8 speciālajām izglītības iestādēm.

Par Projektu “Brīvbrīdis”
Projekts “Brīvbrīdis” ir nodarbību cikls bērniem ar īpašām vajadzībām un to vecākiem. Projekts nosaukts par «Brīvbrīdi», jo šo bērniņu mammām tik ļoti nepieciešams laiks pašām sev, brīvs brīdis savu vajadzību un iegribu apmierināšanai, kam – ikdienā nepārtraukti rūpējoties par īpašajiem bērniem – neatliek laika.
Projektā piedalās bērni gan ratiņkrēslā, gan ar dzirdes un redzes traucējumiem, gan autismu un citām veselības problēmām.


No 01.09.2020. līdz 28.02.2022. “Bērnu ar funkcionāliem traucējumiem un to likumisko pārstāvju un audžuģimeņu sociālās rehabilitācijas programmu “Brīvbrīdis” atbalsta Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Eiropas Sociālais fonds, projekta nr 9.2.2.3/20/A/017.