DAH koncerti, lektures, special pasākumi

EZIA debijas albuma “Cycles” prezentācija

Albums “Cycles” vēsta par cikliem, kuriem cilvēks iet cauri ikdienā un savas dzīves laikā. Dziesmas runā par mīlestību, šķiršanos, sevis meklējumiem un sapņu realizēšanu. “Mūzika radusies, savienojoties manai latviešu mentalitātei ar dzīvi Bruklinā, Ņujorkā, kasļāva iepazīt amerikāņu mūziku–R&B, neo-soulu un džezu – no tās pirmavota. Kopējā vēstījuma ideja ir vairot cilvēkos mīlestību un cieņu pašiem pret sevi, kas lielā mērā ietekmē mūsu attieksmi pret apkārtējo pasauli,” stāsta EZIA.

Koncertā EZIA izpildīs albuma “Cycles” skaņdarbus, un klausītājiem būs ekskluzīva iespēja dzirdēt arī mūziku, ko plānots izdot nākotnē. Koncerta programmu papildinās arī speciāli izveidotas 360 video projekcijas, kas ļaus vēl labāk izjust muzikālo atmosfēru un vēstījumu. Ieeja pasākuma norises vietāno plkst. 19.30, koncerta sākums plkst. 20.00.

PIRKT BIĻETI


EZIA četrus gadus pavadījusi, strādājot un studējot Ņujorkā, kur pagājušajā gadā absolvējusi “The New School for Jazz and Contemporary Music”. Vairāk par mūziķi varat uzzināt sociālajā tīklā “Instagram”, sekojot @eziamusic, kā arī mūzikas straumēšanas vietnēs “Spotify”, “Apple Music” u.c