DAH koncerti, lektures, special pasākumi

Digital Jazz Festival

30. aprīlī svinēsim Starptautisko Džeza dienu kopā ar Digital Jazz Festival!

Digital Jazz Festival uz savas skatuves apvienos Latvijas džeza spilgtākos pārstāvjus, lai dotos pārsteidzošā muzikālā ceļojumā un gremdētos brīnumainā džeza pārsteigumu pasaulē. Virzienu daudzveidība, ko mūziķi pārstāvēs uz vienas skatuves, ikvienam ļaus atrast kaut ko savu, unikālu.
Visa vakara laikā skatītājus pārsteigs:
Denisa Paškeviča projekts TEN KA, aizraujoši mūziķi un jaunās paaudzes pārstāvji “The Coco'nuts”, Miķelis Dzenuška un grupa “Uzvaras Bulvāris”, kas pats par sevi ir liels retums, kā arī grupa “Funcoolio”, kas izpildīs kompozīcijas no sava jaunā albuma, bet atmosfēru papildinās dīdžeja Mareka Amerika skaņuplašu mūzikas improvizācijas.

Vakara programmā:
• TEN KA. Deniss Paškevičs – TEN KA dibinātājs, komponists un multiinstrumentālists – TEN KA apvieno džezu un mūsdienu ritmisko mūziku. Deniss rada akustisku un elektronisku moduļu skaņu ainas, kas sakņojas tradīcijā un brīvībā.
• grupa “Funcoolio” (instrumental jazz/fusion) ir iekarojusi klausītāju sirdis ar oriģinālām instrumentālām kompozīcijām “Baltic Fusion” stilā;
Miķelis Dzenuška un grupa “Uzvaras Bulvāris” (jazz/funk/fusion) – tas vienmēr ir protests un izaicinājums. Festivālā dzirdēsim kompozīcijas jazz-fusion un fank stilā no mūziķa pirmā albuma “Pritonā”, kā arī kompozīciju pirmatskaņojumus;
• “The Coco'nuts” (funk/jazz/blues) — tas ir pārsteidzošs fanka, blūza, roka, svinga un indi melodiju apvienojums noslēpumainos mūzikas džungļos. Grupa šogad atzīmē savu desmit gadu jubileju;
DJ Mareks Ameriks (Vinyl’s) — tās vienmēr ir žilbinošas skaņuplašu mūzikas improvizācijas un pilnīga atraušanās no realitātes.

Festivāla programmu papildinās 360 īpaši izstrādātas video projekcijas un vēsturiski kadri (foto un video) no iepriekšējo gadu džeza festivāliem, kas jums dos iespēju labāk izjust vakara atmosfēru un iegremdēties džeza pasaulē.
Skatītāju rīcībā ir koncerta laukums un mākslas kafejnīca ar dzērieniem un uzkodām, kur var apspriest redzēto un aprunāties ar māksliniekiem.

Visspilgtākais džeza pasākumus šajā pavasarī!
Digital Jazz Festival
30. aprīlī 19.00 (ieeja no 18.00)

PIRKT BIĻETI