January 12 - we are closed / 12.janvārī - esam slēgti
THE SPACE,
WHERE ART COMES ALIVE

Kārļa Rudeviča izstāde
"Gipsy Legacy"
Kārļa Rudeviča izstāde
"Gipsy Legacy"

Romu tautas vēsture gleznās. Modernās digitālās mākslas centrā "Digital Art House" tiek atklāta pasaulē pirmā romu mākslinieka un dzejnieka Kārļa Rudeviča.

Tik miegā pa sapņiem sasniedz to prāts
Cik zirgu nav noskriets, cik čigāns nav rāts...

... rakstīja unikālais Latvijas roms Kārlis Rudevičs un visu mūžu turpināja darīt svētu darbu - celt savas tautas pašapziņu, iedvesmot, stāstīt un - rādīt cilvēcei, ko spēj šī pasaules vējos ārdītā tauta. Rādīt, pierādīt ar savu personību, ar savu talantu.

Digital Art House telpās ar unikālo atmosfēru, ieskauti bezgalīgā krāsu gammā un čigānu tautas garā un ekspresijā, viesi dosies lieliskā ceļojumā tālajā pagātnē, lai uzsāktu iepazīšanos ar čigānu dvēseli caur gleznām.

Projekta galvenā ideja – čigānu dvēseles būtības atklāšana, čigānu gara un tā izpausmes elementi. Vēlme parādīt čigānu tautas būtību, mainīt cilvēku izpratni par viņu dzīvesveidu, salauzt stereotipus un iepazīstināt ar čigānu tautas tradīcijām un vērtībām

Digital Art House mākslas telpas atdzīvojas, pateicoties atmosfērai, ko rada projekcijas, mūzika, aromāti, kas iesaista skatītāju un nodod to atmosfēru, kurās šie darbi tika radīti. Izstāde kļūs par brīnišķīgu ceļojumu izcila mākslinieka un dzejnieka Kārļa Rudeviča dzīvē.
Liela zāle izstādes
Jaunas izstādes katrus 3-4 mēnešus
Sekojiet mums sociālajos tīklos, lai uzzinātu visus jaunumus pirmie!